Головна сторінка
Шановні ветерани! Друк e-mail

altЩиро вітаємо Вас із Днем премоги!
Низько вклоняємося Вашій мужності і Вашому подвигу!
Здоров'я Вам, щастя людського, добра, терпіння, любові!
Миру і злагоди в родинах!

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

День Перемоги!... Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, яким було важко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні.

У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Усе менше їх залишається у життєвому строю. Даються в знаки й опалена війною молодість, і сирі окопи, холод і холод, хвороби і рани. Їх груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоча намагаються забути про них.

Згадаймо всіх полеглих, хто кожну літеру у слові «мир» освячував і ранами, і втратами, і життями своїх побратимів… Згадаймо всіх, кого у нас відібрала така страшна війна…

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити