Головна сторінка
Революція гідності Друк e-mail

21 листопада, Україна відзначає третю річницю Революції гідності.Події на Майдані сколихнули світ, докорінно змінили українську історію та світогляд мільйонів українців. Ми пережили страшну зиму з безліччю смертей та зкалічених життів. Але, на жаль, і зараз ситуація в Україні геть не втішна – війна на сході України, анексія Криму та незлічена кількість жертв... Слідкуючи за цими подіями, в нас виникає багато питань, але найголовніше – чому так сталося? Хіба є щось цінніше за людське життя? 

Як на мене, ніяка влада і політика не коштують людських життів і страждан.  Наслідки «Майдану» навіть гірше, ніж страшні. Скільки невинних жертв полягло тією жахливою зимою! Їх набагато більше ніж «сотня». Серед них люди абсолютно різних вікових категорій та соціальних статусів. Не злічити й числа поранених, тих, хто бачив це все на власні очі. Вони вже ніколи не забудуть те, що колись пережили. А нині держава й забула про них, про тих, хто боровся за наше життя... Чому звичайні люди, які просто хочуть щастя й спокою в рідній країні мають ставати жертвами чиїхось інтриг?! Яка велика ціна за щастя! Скільки ще треба жертв, щоб нарешті в нашій країні запанував мир та спокій?! Скільки ще дружин втрачатимуть своїх чоловіків, матері – синів, а діти – батьків? Ця революція називається «Революцією Гідності». Що ж таке гідність в нашому розумінні? Український академічний тлумачний словник каже, що гідність – це «усвідомлення людиною своєї громадської ваги, громадського обов'язку та сукупність рис, що характеризують позитивні моральні якості». Так воно і є. На майдані боролися ті люди, які вважали, що вони заслуговують кращого рівня життя і ставлення до себе. Ми маємо пам’ятати тих, хто поклав своє життя заради нашого добробуту й спокою. З майдану все почалося, а чим все закінчиться – невідомо. Ми не знаємо, скільки жертв ще потрібно ненаситним тиранам, але український народ – сильний і єдиний. Ми прагнемо єдності і гідності та дуже віримо, що скоро в нашій країні запанує мир, спокій і щастя.Щоб згадати про учасників майдану та воїнів АТО було проведено ряд заходів: бесіди з учнями 6-х та 9-х класів. Діти переглянули фільм «Життя це і є Україна», з вчителями була проведена бесіда про ознайомлення сайту на якому можна знайти інформацію про майдан та про воїнів АТО. Зроблена виставка «Вони захищали єдність України».     21 листопада, Україна відзначає третю річницю Революції гідності.

Події на Майдані сколихнули світ, докорінно змінили українську історію та світогляд мільйонів українців. Ми пережили страшну зиму з безліччю смертей та зкалічених життів. Але, на жаль, і зараз ситуація в Україні геть не втішна – війна на сході України, анексія Криму та незлічена кількість жертв... Слідкуючи за цими подіями, в нас виникає багато питань, але найголовніше – чому так сталося? Хіба є щось цінніше за людське життя?